כלי הפלסטיק מתהפכים במדיח ומתמלאים במים? יש פיתרון קל וגאוני

גולש ברשת חשף טריק כיצד להימנע מכלים קלים במדיח להתהפך ולהתמלא מים. ולא תאמינו מה אתם צריכים כדי לפתור את הבעיה

04/01/2022
זה מה שקורה בתוך מדיח כלים בזמן שהוא עובד (Bito)

יש מעט דברים יותר מעצבנים מאשר לפתוח את מדיח הכלים ולמצוא מיכלי פלסטיק הפוכים מלאים במים עכורים. בדיוק בשביל זה גולש ברשת חשף טריק מבריק שפותר את הבעיה הזו ומונע מהפריטים הקלים במדיח להתהפך בתוכו. אז מה צריך לעשות אתם שואלים? צריך פשוט שתהיה לכם בבית גומייה משרדית.

הגולש שהעלה לרדיט את הטריק הסביר: "תשתמשו בגומייה עבה וגדולה כדי למנוע מהכלים הקלים להתהפך. לי יש שתיים כאלו במדיח כל הזמן - אפילו אם אני לא משתמש בהן. זה פשוט עובד!".

עוד סודות של המדיח

המדיח משאיר סימנים לבנים על הכלים? זה הפיתרון

לכתבה המלאה
טריק פשוט וגאוני(צילום: צילום מסך, REDDIT)

הבחור שיתף גם תמונה של מיכל פלסטיק שחור במדיח שמאובטח על ידי גומייה. בתגובות לפוסט הזה, העוקבים תהו מה יקרה אם הגומייה הזו תיתלש מהמדיח, או תיתפס במנגנון הפנימי שלו, אולם, כותב הפוסט טען שהוא עושה את הטריק הזה במשך שנים, וזה מעולם לא קרה לו.

"אני משתמש בגומיות גדולות במיוחד במדיח כלים לפחות 15 שנה (כשהילדים שלי התחילו להשתמש בכוסות פלסטיק קלות משקל), ומעולם לא היו לי בעיות", הוא כתב. "הן מחזיקות מעמד כשנה-שנתיים לפני שהן מתחילות להיסדק ולהיקרע, ואז אני מחליף אותן. כמו כן, אני מהדק את הגומייה למתלה העליון על ידי לולאה, ככה שגם אם הגומייה נקרעת לשניים, היא מחוברת למתלה העליון ולא יכולה ליפול לתחתית המדיח".

הוא טען גם שהוא לא היחיד שמשתמש בשיטה בבטחה: "המלצתי על זה כמעט לכל אחד מהבניין שלי ולחמישה או שישה קרובי משפחה, ולאף אחד לא היו בעיות. אנשים כל הזמן אומרים לי שזה עובד נהדר".

למרות שהוא התעקש שהגומייה לא גורמת לבעיות, אחד מהמגיבים ציין: "לא הייתי מציע לעשות את זה. הגיוני שהחום והלחות שבתוך המדיח יסדקו ויקרעו את הגומיות. אם אחת מהן תיקרע בזמן שהמדיח עובד היא עלולה להיתקע בתחתית המדיח ולגרום לתקלה שתצריך תיקון או אפילו החלפה של המדיח."

  • מדיח כלים
  • גומיות

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully