פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   החלק במכונת הכביסה שלא ידעתם שצריך לנקות וגורם לבגדים להסריח מעובש

   אמא לשניים גילתה שאטם הגומי במכונת הכביסה שלה מפוצץ בעובש ולכלוך שזלג גם לבגדים שלה. האם זה קיים בכל המכונות? ואיך תיפטרו מהלכלוך? כל ההנחיות בפנים

   החלק במכונת הכביסה שלא ידעתם שצריך לנקות וגורם לבגדים להסריח מעובש

   בסרטון: כך נראית מכונת כביסה מבפנים

   אם אתם נוהגים/נוהגות להשתמש באופן קבוע במכונת הכביסה שלכם, כדאי שתקדישו חמש דקות מזמנכם כדי לקרוא את האייטם הזה. אמא לשני ילדים נחרדה לגלות שהריח המעופש מהכביסה שלה נגרם כתוצאה מאיזור נסתר במכונה שהיה מלא בעובש שעבר גם לכביסה. רובנו המוחלט בדרך כלל לא נוהג לנקות את מכונת הכביסה, שלא לדבר על לקרצף אותה משום שישנה סברה שהמכונה מנקה את עצמה לבד. אולם, מסתבר שיש כמה אזורים במכונה שצוברים לכלוך וטינופת ואנחנו חייבים לנקות אותם, אחרת ההשלכות יהיו הרסניות על הבגדים.

   לכלוך כביסה (מערכת וואלה! NEWS)
   הלכלוך הנסתר שאתם חייבים לנקות (צילום מסך)

   מל, אמא לשני ילדים, שמה לב לתופעה הזו ושיתפה אותה ברשתות החברתיות כשכתבה: "שמתי לב שהכביסה נודפת קצת ריח של עובש, אבל לא הבנתי מה הסיבה לכך. בעלי לשעבר שאל אותי אם בדקתי את אטם הגומי סביב המכונה. העפתי מבט על הגומי והבחנתי שהוא היה מלא בבוץ חום/עובש. זה היה דוחה וכמעט גרם לי להקיא. נחרדתי מהעובדה שאני מכבסת את הבגדים שלי ושל ילדיי עם בוץ. לא היה לי מושג שצריך לנקות את החלק הזה של המכונה".

   עוד בנושא
   הדבר המפתיע שכולם עושים שהורס את המגבות בכביסה
   זמן לניקיון אמיתי: המקומות החבויים בבית שגדל בהם עובש נחשפים

   לכלוך כביסה (מערכת וואלה! NEWS)
   הלכלוך שמצטבר על הגומי (צילום מסך)