הטריק שישאיר את המטבח שלכם נקי מטפטופים של אוכל

נמאס לכם למזוג נוזלים ואוכל מכלי לכלי ולגלות לאחר מכן שהם טיפטפו ולכלכו לכם את השיש במטבח? משתמש בטיקטוק שבר את הרשת באמצעות טריק פיזיקלי פשוט שישאיר אתכם המומים

03/11/2020
טריק שימנע מנוזלים להשפך על דלפק המטבח בזמן הבישול (andrew_gatt)

תארו לעצמכם את זה - סיימתם להכין לכם אוכל ואתם מגלים שנשארתם עם שיש דביק מאוכל שנזל ועם כלים מלאים בשאריות נוזל. אף אחד לא אוהב את זה, אבל מסתבר ש אין שום צורך להמשיך במאבק המיותר בנושאים הללו כשמבשלים וכל זה בזכות סרטון טיקטוק שמסביר כיצד באמצעות פיזיקה פשוטה אפשר להשאיר מטבח נקי.

המשתמש אנדרו גאט הפך ויראלי לאחרונה עם סרטון ההסברה שלו כיצד בשלנים ביתיים יכולים להמנע מאוכל שנשפך, בשעה שמעבירים נוזלים מכלי לכלי.

ככה זה נראה

כדי להסביר את השיטה שלו, גאט הראה כיצד הוא שופך ביצים טרופות מקערה לתוך מחבת. כשהוא מסיים את כל הנוזל הוא מצביע על הקצה שעוד מטפטף. גאט שפך את כל הנוזל לצד שמאל, ומסביר שאם הוא יסובב את הקערה כעת חזרה לצד ימין, כמו שעושים רוב האנשים, "הטיפות שנותרו יטפטפו" על השיש.

כעת, ברגע של גאונות, גאט פשוט ממשיך לסובב את הקערה עוד שמאלה, מרשה לפיזיקה לעשות את שלה, והוא ממשיך לסובב אותה שמאלה עד שהטיפות נכנסות בחזרה לתוך הקערה, ולא נשארות על הדלפק או כל משטח אחר שיש מתחת. "באיזה גיל הייתם כשגיליתם את הטריק משנה החיים הזה? גאט כתב על הסרטון שלו.

הסרטון זכה ליותר מ-1.2 מיליון צפיות וכמעט 50 אלף לייקים.

עוד בוואלה!

5 טעויות נפוצות בניקיון המטבח שלמען בריאותכם אתם חייבים להפסיק לעשות

לכתבה המלאה
  • ניקוי
  • מטבח

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully