כך איקאה תפתור לכם בעיות בנישואים

מוצרים דומיננטיים של ענקית הריהוט השבדית זכו לכינויים חדשים ברשת הודות לשיטת שיווק גאונית. תחת הקלדת שאילתות בגוגל כמו שיקום הנישואים והעסקת הילדים, תמצאו רהיטים כפתרונות לבעיותיכם

(בווידאו: הקמפיין החדש והמקורי של איקאה)

הרשת הבלתי מעורערת לריהוט ועיצוב הבית שהצליחה להיכנס כמעט לכל סביבת מגורים ברחבי העולם, משיקה בימים אלה קמפיין גאוני. איקאה מרימה הילוך בשיטת השיווק שלה, כשמסביבה נפתחות בקצב מואץ חנויות ומתחרות המחייבות מהלכים מקוריים ואולי גם אגרסיביים למגנוט הלקוח הפוטנציאלי ומעל הכל - שמירתו בסביבה. הקמפיין שעלה לאחרונה ברשת נעשה בשיטה מקורית של קידום בגוגל seo (Search Engine Optimization).

איקאה בחרה לשנות ברשת את שמם של כמה מוצרים דומיננטיים וכך, מכינוי שבדי (ולפעמים אף קשה להיגוי) המוצר נמצא תחת שאילתות חיפוש נפוצות בגוגל שקשורות במתן פתרונות לבעיות עם בני הבית, בני זוג והורים לילדים. כך לדוגמה בהקלדת המילים: "how to have a happy relationship" תעלה בחיפוש מיטה זוגית; ",How to know if he interested", יעלה מגש אוכל המוגש למיטה, My son play too much computer game" יעלו מספריים; He can't say he love me" יעלה בחיפוש לוח מחיק.

הקמפיין האמור והמשעשע הינו שיתוף פעולה בין איקאה לסוכנות הקריאייטיב השבדית Akestam Holst, שהניב גם אתר בשם Retail Therapy, הזהה לאתר הרגיל של הרשת.
המהלך הזה רוצה להעביר מסר ברור שבו תאגיד הרהיטים לא רק ימצא לכם פתרון לספה מעוצבת בסלון קטנטן או מיטה מאורגנת לילד המתבגר, אלא גם יעניק לכם שלום בית וחיוך על הפנים.

עוד בנושא:

מה חשבנו על קטלוג איקאה 2017?
השקית הכחולה של איקאה עוברת עיצוב מחדש
קמפיין מצמרר של איקאה למען סוריה

פריטים של איקאה שזכו לכינוי חדש (אתר רשמי)
הגבר שלך נוחר? הנה הפתרון של איקאה (צילום: אתר רשמי)
פריטים של איקאה שזכו לכינוי חדש (אתר רשמי)
הוא לא יכול להגיד שהוא אוהב אותך? לוח מחיק הוא הפתרון שלך (צילום: אתר רשמי Ikea Retail Theraphy)
פריטים של איקאה שזכו לכינוי חדש (אתר רשמי)
כשהחפצים של הילדים תופסים הרבה מקום (צילום: אתר רשמי Ikea Retail Theraphy)
פריטים של איקאה שזכו לכינוי חדש (אתר רשמי)
הלוק של המיטה שלכם מביך? הנה זריקת ריענון נחמדה (צילום: אתר רשמי Ikea Retail Theraphy)