פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אותה גברת - רק מנומרת: ליין המצעים של בטסי ג'ונסון

   מעצבת האופנה הכי שובבה בתעשייה משיקה בימים אלה ליין חדש של מצעים. אז אם לא הצלחתן לרכוש שמלה עם התווית הוורודה של בטסי ג'ונסון, כרית נוי או ציפה לשמיכה תהיה רכישה יותר זולה

   אותה גברת - רק מנומרת: ליין המצעים של בטסי ג'ונסון

   היא נחשבת לילדה המופרעת של עולם האופנה, למרות שהיא בת 73. יש לה פטיש לצבע ורוד שגורם לבית שלה להיראות כמו צמר גפן מתוק. מעצבת האופנה האמריקנית שכובשת את כל המסלולים הבינלאומיים משיקה בימים אלה ליין חדש של מצעים. נציין שעיצוב טקסטיל הוא לא ניסיון בוסר עבור ג'ונסון, גם לא עיצוב מצעים, אלא שהפעם מדובר בבשורה מרעישה. למה? כי כל המתיקות, המלמלות, הלבבות והשימוש המופרז בצבע הדביק מקבלים תפנית חדה. המצעים החדשים עוצבו בסגנון שונה לגמרי. הצבעים כהים, הטקסטורות מנומרות בחלקן, ובכלל, יש תחושה שג'ונסון מנסה להרחיב את קהל הצרכנים שלה - לא שהיא סובלת מחוסר. אז אם לא הצלחתן לרכוש עד היום שמלה מנופחת עם התווית הוורודה, כרית נוי במראה נקי ובעלות של שישים ושלושה דולרים בלבד יכולה להיות רכישה מוצלחת לא פחות.

   הגוון הדביק משתלט על עיצוב הבית
   קארל לגרפלד מעצב כלי זכוכית מפונפנים
   ספלים בעיצוב ז'אן פול גוטייה

   המצעים החדשים של בטסי ג'ונסון (אתר רשמי)
   המצעים החדשים של ג'ונסון פונים לפלח נוסף (צילומים: אתר רשמי)

   מהו סיפור בדקה?

   יש הרבה דרכים לספר סיפור, אבל סיפור טוב באמת אפשר, אפילו רצוי, לספר בכמה שפחות מילים. אנחנו בוואלה!NEWS מביאים לכם את הסיפורים הכי מעניינים של היום, עם חומרי הווידאו המעניינים והמסעירים ביותר, בלי להכביר יותר מדי במילים. אז זכרו, צוות וואלה!NEWS לשירותכם תמיד (אבל רק לדקה, כן?).

   המצעים החדשים של בטסי ג'ונסון (אתר רשמי)
   מי היה מאמין שהיא בת 73? בטסי ג'ונסון
   המצעים החדשים של בטסי ג'ונסון (אתר רשמי)
   כריון נוי במראה מתון של ג'נסון 50 דולרים
   המצעים החדשים של בטסי ג'ונסון (אתר רשמי)
   רמיזה קטנה לחותמה של המעצבת, כריות נוי של ג'ונסון - 50 דולרים