שקט! קוראים: ספריות ומדפים לקראת שבוע הספר

הם נחשבים לשחקן הראשי בכל סלון ומלבד היותם מקום אחסון לספרים משמשים מצע לחפצי דקורציה, סרוויסים ותמונות משפחתיות- ספריות ומדפים מ- 200 שקלים ועד 25 אלף שקלים

  • ספריות
  • מדפים
יוני פרוים

שבוע הספר שיפתח ב- 6 ביוני הוא הזדמנות לחדש את הספרייה הביתית ולהכין מקום לרכישות חדשות, גם במקרים קיצוניים שבהם הספר האחרון שקראתם הוא "קופיקו בניו יורק" והאטלס שרכשתם ביסודי עדיין מככב ברשימת רבי המכר שלכם.

ערימות ספרי עיצוב ואמנות שמונחות בנון שלנטיות על שולחן הקפה בסלון אמנם מהוות הצהרת סטייל, אבל אם נודה על האמת הצהרה זו מתאימה בעיקר לצילומים מפונפנים של מגזינים לעיצוב הבית. במציאות, מדובר במגנט לשכבה מכובדת של אבק ובמקרה הפחות טוב מצע לכתמי קפה (או חלילה קיא של אחד האורחים - ראו דוגמת הסרט "אלוהי הקטל" של רומן פולנסקי).

גם אם אתם מעדיפים את הספרים שלכם מדברים, או לחלופין צורכים חומר קריאה בלהיט הדיגיטלי התורן, ספריה פיסולית או מדף משעשע יכולים לשמש כמקום תצוגה לכל פרטי הדקורציה, האוספים, הסרוויסים, תמונות משפחתיות ושאר פיצ'פקעס.

טוב לדעת (מקודם)

בי-קיור לייזר - האם זה באמת עוזר להעלים כאבים?

לכתבה המלאה
ספרייה מודולארית מעץ ממחוזר בעיצוב פרנק לפברה. מחיר: החל מ- 15,900 שקלים, להשיג ב: פנטהאוז רהיטים, שלבים 14 תל אביב (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
ספרייה מבמבוק של המותג הקנדי LDK, מחיר: 4,500 להשיג ב: גלריה ITEMS, עולי ציון 13 יפו (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
מסגרת עץ צבועה עם מדפים, מחיר: 475 שקל, להשיג ב: ביתילי, צילום: ישראל כהן (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
ספרייה "אונדה", מחיר: החל מ- 10,500 שקלים, להשיג ב: מילאנו בדינג, דרך המסילה, רשפון (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
ספרייה מודולארית מזכוכית ועץ צבוע של המותג האיטלקי ANTONIOLUPI, מחיר: החל מ- 9,600 שקלים, להשיג ב: חזי בנק, דיזיין סנטר, הלח"י 2 בני- ברק (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
מדפים מקרטון של המותג האיטלקי "קובה - דיזיין", מחיר: 800 שקלים, להשיג ב: פיטרו, הסדנא 13, חולון (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
יחידת מדפים LERBERG, צבועה בשחור,מחיר: 150 שקלים ליחידה, להשיג ב: איקאה (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
ספריית מדפים בגבהים שונים, מחיר: החל מ- 9,800 שקלים, להשיג ב: הביטאט (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
יחידת מדפים מנירוסטה בשילוב עץ צבוע, מחיר: החל מ- 12,000 שקלים, להשיג ב: קסטיאל, אלפסי 36, תל אביב (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
ספריית עץ מצופה בלכה, מחיר: 1,919 שקלים, להשיג ב: קארה דיזיין, בן גוריון 59, רמת גן (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)
יחידה לאחסון ספרים ומתקן למסך הטלוויזיה של המותג ההולנדי LIMITLESS, מחיר: 24,960 שקלים, להשיג ב: אליתה ליוינג (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully