וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

זר תקווה - להעלאת וקידום המודעות להשבת החטופים והנעדרים

קרן כדר לתרבות, אמנות ומדע מיסודו של ד"ר אברהם כדר, במיזם תרומת זרי פרחים צהובים

מכירת פרחים זר של תקווה בכיכר החטופים. קרן כדר,
מכירת פרחים זר של תקווה בכיכר החטופים/קרן כדר

קרן כדר לתרבות, אמנות ומדע מיסודו של ד"ר אברהם כדר, יוצאת במיזם תרומת זרי פרחים צהובים.

אביעד סגל, מנהל קרן כדר: "המיזם המרגש "זר תקווה" של קרן כדר מסייע במקביל לשלוש משימות לאומיות ראשונות במעלה: הראשונה, החזרת כל החטופים הביתה והשארת הנושא על סדר היום. השנייה, העלאת תרומה משמעותית של הציבור, המועברת ישירות למטה משפחות החטופים והנעדרים והשלישית, סיוע וחיזוק חקלאי הנגב המערבי והחקלאים הישראלים ברחבי הארץ.

פרויקט "זר תקווה" המוצב מדי יום ו' ב"כיכר החטופים" בתל-אביב, נועד להעלאה ולקידום המודעות להשבת החטופים והנעדרים הביתה, ומסייע במימון מטה המשפחות. המיזם המרגש של קרן כדר רוכש אלפי זרים צהובים ממגדלים ברחבי הארץ ונותן אותם כתשורה לכל תורם. הזרים יוצרים שיח מתמשך ואינטימי בבתים ובארוחה המשפחתית בנושא החטופים, ומוודאים שהנושא לא יירד מסדר היום.

הצבע הצהוב מסמל ברחבי העולם את הקריאה להחזרת חטופים ושבויים. מרבית הזרים הצהובים במיזם גודלו ונקטפו על ידי חקלאים מהנגב המערבי. פרח מסמל התחדשות, תקומה, פריחה ולטענת אחת המתנדבות שהגיעה השבוע לדוכן לחלק את הפרחים, סיפרה כי חברה הטוב ביותר חטוף בעזה ועצם הגעתה להתנדב במיזם מילא וריגש אותה, והוכיח לה שעם ישראל לא שוכח את החטופים ועומד מאחורי כל המשפחות.

מכירת פרחים זר של תקווה בכיכר החטופים. קרן כדר,
מכירת פרחים זר של תקווה בכיכר החטופים/קרן כדר

קרן כדר לעידוד תרבות, אמנות ומדע הוקמה על-ידי ד"ר אברהם כדר בשנת 2021 מתוך חזון לקדם יצירה חוויתית העוסקת בתרבות, אמנות ומדע, בהשראת המורשת, ההוויה והתקווה הישראלית. הקרן מפעילה תוכניות שונות בשיתוף משרד החינוך ותומכת ביצירה ישראלית מקורית.

ד"ר אברהם כדר (72) הוא רופא, הגה והוביל את חברת "בריינפופ" האמריקאית (שנמכרה לאחרונה לתאגיד "לגו") ומשקיע פעיל בחברות טכנולוגיה ישראליות. בפעילותו הפילנתרופית מתמקד ד"ר כדר בתוכניות בתחום החינוך. הוא ממייסדי תוכנית "חותם" - תוכנית הדגל של משרד החינוך להכשרת צוותי הוראה, ותומך במוסדות אקדמיה ומחקר רבים.

  • עוד באותו נושא:
  • בית

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    2
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully