"רוחה של אמריקה": כך עיצבה מלניה טראמפ את הבית הלבן לרגל חג המולד

כמו בכל שנה, מילאה הגברת הראשונה את תפקידה ועיצבה את הבית הלבן לרגל חג המולד. היא הציבה עצי אשוח, הוסיפה נורות צבעוניות ופיזרה פתיתי שלג. בעוד שהיו מי שהתלהבו מהעיצוב החגיגי, היו גם כאלה שטענו שמסתתר בו מסר ביקורתי נוקב

04/12/2019
אינסטגרם

אחד מתפקידיה של הגברת הראשונה של ארצות הברית, מלניה טראמפ, הוא להכין ולקשט את הבית הלבן לרגל חג המולד. היות והחג מתקיים עוד כשלושה שבועות, טראמפ כבר החלה במלאכה והשבוע חשפה לראשונה את העיצוב שלה לבית.

נושא העיצוב של טראמפ לחג המולד 2019 בבית הלבן פטריוטי למדי - "רוחה של אמריקה". הצבע השולט הוא לבן, שמתקשר גם לשלג המזוהה עם החג. עם הלבן הדומיננטי שולבו גם צבעי חג המולד - ירוק ואדום. טראמפ הציבה עץ אשוח אחד מרכזי ופיזרה עוד כמה עצים נוספים ברחבי הבית בין החדרים השונים ובמסדרונות. נושא העיצוב בא לידי ביטוי גם בקישוטים על העצים - מודלים מוקטנים של מקומות מוכרים או ערים בולטות ברחבי ארצות הברית.

טראמפ הוסיפה גם קישוטי חג לדפנות הדלתות, תלתה מהתקרות קישוטים דקורטיביים שמזכירים פתיתי שלג, הרעיפה נורות צבעוניות בכל פינה ופיזרה פרחים וזרים איפה שרק אפשר. הבית הלבן פתוח למבקרים בחודש דצמבר ומי שיגיע יוכל לראות את העיצוב תוצרת ידה של טראמפ.

עוד בוואלה!

כך תעשו את זה נכון: הגיע הזמן לתכנן את חופשת הקיץ

בשיתוף כאל
מלניה טראמפ הבית הלבן חג המולד. GettyImages
עיצבה את הבית הלבן לפי נושא: "רוחה של אמריקה"(צילום: GettyImages)

אלא שאף פעולה של בני משפחת טראמפ לא עוברת בלי שמץ של ביקורת ציבורית, והמקרה לא שונה גם הפעם. כשהגברת הראשונה פרסמה ברשתות החברתיות סרטונים ותמונות שלה מהבית הלבן שמציגים את עיצוב הבית ואת הנושא שבחרה לעצב לאורו, היא זכתה לשני סוגי תגובות. מצד אחד, היו מי שטענו שהעיצוב חגיגי ומרהיב. "מקסים", "נפלא" ו"זוהר", היו רק חלק מהמילים שהוזכרו שם. אך מצד שני, היו מי שטענו שהבחירה בנושא "רוחה של אמריקה" היא מעין עקיצה צינית. לדבריהם, מדובר בניסיון להעביר מסר על הישארות המשפחה בבית הלבן, וכי הם אלו שמהווים את "רוחה של אמריקה" - דווקא בתקופה שבה בעלה הנשיא דונלד טראמפ ניצב מול הליך הדחה.

המון עצי אשוח במסדרונות(צילום: GettyImages)
עץ מרכזי אחד(צילום: GettyImages)
קישוטים שנתלים מהתקרה בצבעוניות לבנה וצחה כשלג(צילום: GettyImages)
גם האח מעוצבת(צילום: GettyImages)
נורות בכל פינה(צילום: GettyImages)
קישוטים עם מקומות מפורסמים באמריקה(צילום: GettyImages)
הדלתות קיבלו קישוטים גם כן(צילום: GettyImages)
הבית פתוח למבקרים(צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully