פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   יש תורנות רפת? ביתם המפתיע של מייגן והארי

   שינויים לוגיסטיים רבים עוברים בחודשים האחרונים על הדוכס והדוכסית מסאסקס. בעודם מצפים ללידה ולמעבר אל ביתם החדש, מעונם הזמני שנחשף עכשיו נראה צנוע במיוחד

   בית החווה בו מתגוררים מייגן מרקל והנסיך הארי (יח"צ , יח"צ חו"ל)
   בית החווה - מרגיש שונה מהיוקרה הרהבתנית של ביתם הקודם (צילום: יח"צ)

   בעוד העולם כוסס ציפורניים וממתין להגעתו של התינוק המלכותי החדש, נראה כי ההורים לעתיד מייגן מרקל והנסיך התמקמו בבית זמני חדש. אף על פי שבחודש נובמבר 2018 דווח כי הדוכס והדוכסית מסאסקס יעברו מחוץ לארמון קנסינגטון וביתם החדש של הזוג יהיה בפרוגמור קוטגי שבשטחה של טירת וינדזור, הבית המיועד עדיין נמצא בתהליכי שיפוץ מקיף. לאחר סיום שיפוצו שמוערך במיליוני פאונד רבים, לבית המשפחה המפואר יתווספו גם חדר תינוקות, חדר כושר וסטודיו ליוגה.

   בית החווה בו מתגוררים מייגן מרקל והנסיך הארי (יח"צ , יח"צ חו"ל)
   הבית כולל ארבעה חדרי שינה, שני מטבחים וגם קוטג' צמוד בן שני חדרים עבור האורחים (צילום: יח"צ)

   המידע אודות הנכס שמדווח כעת שהזוג המלכותי מתגורר בו בחודשים האחרונים בזמן ההמתנה של השיפוצים נשמע טיפה מפתיע. אולם רק לרגע. בכלי התקשורת דווח כי הזוג מתגורר בימים אלה בבית בחווה חקלאית, שחלק ממנו הינו הסבה של אסם מהמאה ה-18. אולם לפני שמדמיינים את הזוג קם למשמרות חליבה ברפת, נספר כי מדובר בחווה הנמצאת במרחק של כ-90 ק"מ מלונדון ושוויה מוערך ב-2.5 מיליון פואנד. נאמר כי הארי ומייגן רואים את בית החווה כבית הרבה יותר מאשר את מיקומם הקודם בקוטג' נוטינגהם בארמון קנסינגטון. אפשר להבין בקלות את החיבור - הבית מוקף שטחים ירוקים אינסופיים של טבע וכולל ארבעה חדרי שינה, שני מטבחים וכמו כן קוטג' בן שני חדרים עבור האורחים.

   בית החווה בו מתגוררים מייגן מרקל והנסיך הארי (יח"צ , יח"צ חו"ל)
   קצת שקט מהכל - החווה ממוקת כ-90 ק"מ מלונדון (צילום: יח"צ)
   בית החווה בו מתגוררים מייגן מרקל והנסיך הארי (יח"צ , יח"צ חו"ל)
   עם נופים כאלה מסביב גם אנחנו היינו מרגישים בבית (צילום: יח"צ)
   הנסיך הארי, מייגן מרקל (GettyImages)
   מתחברים לטבע - מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: gettyimages)