פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   גברים תתכוננו! זה הצבע שיכבוש את קירות הבית בקרוב

   הוא עדין, רך משרה אווירה מרגיעה ועל פי התחזית הוא הולך להיות הצבע התורן שיכבוש את קירות הבית. ורוד על גווניו השונים מסלמון ועד מייק אפ

   קירות בצבע ורוד (יח"צ)
   רקע נעים ונייטרלי, מחיר כ-99 שקלים ל-5 ליטר, נירלט (צילום: יחצ)

   בתרבות הסינית הצבע הוורוד מתכתב עם רוך ורוגע. הוא מורכב משילובם של אדום - יסוד האש ולבן - יסוד מתכת, ועל פי הפנג שואי הוא יעיל מאוד לבריאות והחלמה נפשית ופיסית. סביב הוורוד שוררת אנרגיה חיובית והוא מאפשר חשיבה בהירה ומכאן, הוא משתלב היטב בעיצוב הבית במיוחד בשנה הקרובה שבה הוא הולך לככב על הקירות.

   רגע לפני שאתם חושבים שמדובר בצבע ילדותי שלא לומר תינוקי, תנו לנו לעדכן אתכם שהצבע האמור אינו מתרכז בגוון אחד. סקלת הצבעים הרחבה מהסלמון ועד המייק אפ, בהחלט עשויה להתאים גם בחדרים שאינם מוקדשים רק לדור הצעיר בבית. הגוונים השונים במיוחד הבהירים שבהם עשויים לפתור הרבה מאוד פינות חשוכות, או קירות שהדיירים מתקשים להפיח בהם חיים חדשים.


   לקריאה נוספת:
   אוקטובר הוורוד: הפריטים שיוסיפו שיק לסביבת המגורים
   הצבע הנבחר לשנת 2016
   הדיירת שמשוגעת על הצבע הוורוד עיצבה את ביתה בהתאם

   קירות בצבע ורוד (יח"צ)
   לא רק בחדרי הילדים. ורוד גם בסלון, טמבור (צילום: יחצ)

   קירות ורודים החלו להציף אט אט את חשבונות האינסטגרם המובילים שתחום העיצוב, במיוחד את אלה של המושכים בחוטים כגון "אל דקור" ומותג העיצוב normanncph. גם חזאית הטרנדים ההולנדית לי אדלקורט, שנחשבת לאחת המשפיעות בעולם העיצוב והאופנה בטרנדולוגיה אישרה בשבועות האחרונים את המגמה שתשטוף את עולם העיצוב שתבוא לידי ביטוי כמובן בחנויות הרהיטים והצבעים.

   אי אפשר כמובן להתעלם מהעובדה שוורוד הוא צבע חיובי. לכל אחד מגווניו משמעות ואפקט משלו בעיצוב הבית. הגוונים הבהירים והפסטליים משרים אווירה רגועה ושלווה כאמור, ובאמצעות גווניו הכהים והדומיננטיים, אפשר ליצור אווירה חושנית, שתתאים יותר לחדר השינה. תוספת של אדום, כתום ,צהוב ושאר גוונים חמים, לצבע הוורוד, תיצור מראה אקזוטי וטרופי, (ממש כמו שעשה הצייר הצרפתי פול גוגן, בציוריו המאוחרים, בתקופה ששהה באיי טהיטי).

   קירות בצבע ורוד (יח"צ)
   דוון חמים וחיובי, מחיר כ-99 שקלים ל-5 ליטר, נירלט (צילום: יחצ)
   קירות בצבע ורוד (יח"צ)
   צבעי קריל סופר של BG PAINT. מחיר החל מ-80 שקלים (5 ליטר) (צילום: ניר עצמון)