פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כמו באגדות: הדיירים בנו במו ידיהם בית על העצים

   ארבעה חדרי שינה ונוף ירוק ב-360 מעלות. בית העץ הייחודי הזה עוצב בעבודת יד, עם השקעה של הבעלים המציעים אותו להשכרה לתקופות קצרות. מדורי הנדלן המקומיים כבר תמחרו אותו כמו בית ממוצע בממלכה הבריטית

   בית עץ באנגליה (splash)
   בית העץ הבריטי כמו לקוח מאגדות ילדים (צילום: Splash)

   אווה וטים ג'ונסון הקדישו שלוש שנים מחייהם לבנית הבית המדהים הזה השוכן על העצים בברייטון שבאנגליה. בית עץ ממש כמו באגדות שכולל ארבעה חדרי שינה, מטבח מאובזר ומפרסת שמתצפתת על צמרות העצים האחרות. את רוב העבודה עשו השניים בעבודת יד. משקופי החלונות גולפו כמעשה אמנות של עלים דקורטיביים. חלק מהחלונות גולפו בצורה של לב קטן וכך, מעניקים ללוק הכללי מראה מתוק של בית פנטזיה של ילדים. חלקם, אף נעשו כסקיי לייטים - חלונות תקרה שמעניקים תאורת יום טבעית מלמעלה.

   לקריאה נוספת:
   הצעיר שבנה במו ידיו בקתה יפהפייה בטבע
   הבריטי שעיצב לעצמו קפלה סיסטינית
   מאדידס ועד קוקה קולה: המטורפים שעיצבו את ביתם כמותג

   בית עץ באנגליה (splash)
   חדר הרחצה בבית העץ. שימו לב למתקן המים הייחודי (צילום: Splash)

   ענפי העצים שמתמזגים בתוך הבית מזכירים לכל מי שנכנס פנימה שמדובר בבית על העצים, כמו אותם המחנות שילדים היו עושים בעבר. רוב הרהיטים עשויים גם הם מעץ, כמו למשל פינת האוכל, גופי התאורה, כיור לשטיפת הידיים בחדר הרחצה. בעיצוב הייחודי שעליו אחראים בני הזו ג'ונסון אפשר למצוא גם טוויסטים מקוריים כמו ידיות הארונות במטבח שעשויים מכלי עבודה קטנים וכך, גם הברז בחדר הרחצה עשוי משפך מים מתכתי.

   בני הזוג מציעים את פנינת הטבע הזאת להשכרה לתקופות קצרות עבור 245 ליש"ט ללילה. הוא זכה לסיקור נרחב בממלכה הבריטית וסקרן את מדורי הנדל"ן המקומיים. על פי מדד מחירי הבתים, מחירו של הבית הציורי שווה ערך לבית ממוצע בבריטניה העומד על 226,185 ליש"ט.

   בית עץ באנגליה (splash)
   מטבח מאובזר. ידיות הארונות עוצבו מכלי עבודה (צילום: Splash)
   בית עץ באנגליה (splash)
   אחד מארבעת חדרי השינה (צילום: Splash)
   בית עץ באנגליה (splash)
   מסגרות החלונות עוטרו בגילופי עץ (צילום: Splash)
   בית עץ באנגליה (splash)
   חלונות סקיי לייט מאפשרים כניסה של אור מלמעלה (צילום: Splash)