מנטלי פורטמן ועד מדונה: הבתים החדשים של הכוכבות הגדולות

זאת היתה שנה של נשים. הכוכבות הגדולות רכשו להן ולילדיהם בית חדש להעביר בו את השנה-שנתיים הקרובות. כל הנכסים החדשים שעל דלתם הוחלף השלט על הדלת מאופיינים במראה אלגנט ומוקפד

(בווידאו: הבית החדש והמפתיע של הבקהאמים)

בימים שבהם שוק הנדל"ן ברחבי ארצות הברית נמצא במצוקה ובמגמת הצטננות היו דווקא שהצליחו דווקא לסגור עסקאות שוות במיוחד, לארוז את הפקלאות ולעבור לבית חלומי. הכוכבים הגדולים שלא "נתקעו" עם נכס שאיננו נמכר אלא רכשו השנה סביבת מגורים נעימה להעביר בה את השנה או השנים הקרובות, הפתיעו בבתים עם סטייל מרשים. לא רק העיצוב הוא ששבה את ליבם של הדיירים הנוצצים אלא גם הסביבה, האוויר, הנוף ולפעמים גם הקרבה לאקס. מהמלכה מדונה ועד הילדה הרעה של עולם הדוגמנות - קארה דלווין. מצעד הבתים המרשימים שיעלו על הרהיטים הרבה מאד אבק כוכבים.

לקריאה נוספת:
האישה הכי צבעונית בעולם האופנה מציעה לכם לישון אצלה בבית
מלניה טראמפ זוכה בחדר מיוחד בבית הלבן
בדירה של קים קרטל יש חדר מיוחד לקופים

הבית החדש של נטלי פורטמן (צילום מסך , צילום מסך)
נטלי פורטמן עברה השנה מלוס אנג'לס לקליפורניה - לבית עשיר בזכוכית המציע נוף קסום (צילום: Splash)

בחודש יוני האחרון החליטה נטלי פורטמן שהספיק לה להתגורר בלוס אנג'לס והיא עוברת לקליפורניה. הבית החדש שרכשה נהנה מאקלים ים תיכוני וחולש על על שטח עצום של 42 דונם. הוא תוכנן על ידי הסטארקיטקט היהודי ברטון מאיירס (Berton Mayers) שהתאים אותו בצורה מושלמת מושלמת לנוף ולסביבה כשהוא צופה ישירות לנוף הכחול והגבעות הירוקות. שילוב החומרים שברטון בחר להשתמש בבניית הבית מבוסס בעיקר על זכוכית וברזל היוצרים יחד מראה יוצא דופן בלב הריאה הירוקה. הבית כולל ארבעה חדרי השינה וחמישה חדרי רחצה המעוצבים בקפידה בסגנון אלגנטי ומאופק.
מחיר: 6.5 מיליון דולר

גם מילה קוניס בפנים - דפדפו להמשך הכתבה