עוד לא התקררה הגופה: מה יעלה בגורל החצר של ג'ורג' מייקל?

בחצר ביתו של ג'ורג' מייקל מתנהל קרב נדלנ"י מזה שנים. עכשיו, כשהמגה כוכב איננו בחיים העקרונות שעליהם עמד מתמוססים. את אף אחד זה לא מעניין שיש לו מיליוני מעריצים

(בווידאו: מתיחת פנים - כך השתנה ג'ורג' מייקל לאורך השנים)

חודש לא עבר מאז מותו הטרגי של הכוכב הבריטי ג'ורג' מייקל והמקום שעליו הגן בחירוף נפש עומד בסכנה. בחצר האחורית ביתו של ג'ורג' מייקל, השוכן באוקספורדשייר במזרח אנגליה ישנו מבנה ששימש ללימוד אמנויות עם 18 חדרים. המבנה איננו שייך למייקל, הוא רק ניהל קרב ממושך מול היזם שביקש להחריב את המבנה האותנטי והקולטוריסטי ובמקומו, להקים קומפלקס עצום שגדול פי 10 מהמבנה הנוכחי. התכנית העתידית היא להפוך את המקום לרווחי יותר ולהקים בניין מגורים הכולל 8 דירות גדולות ומפוארות במיוחד ובנוסף, חנייה תת קרקעית.

עוד בנושא:
גם ליזם הנדל"ן מוחמד חדיד יש בעיות בנייה עם השכנים
כמה תעלה היום האחוזה האקזוטית של דיוויד בואי?
אבידה גם לעולם העיצוב: כך נראה הבית של פרינס מבפנים

הסיבה המדויקת להתנגדותו החריפה של מייקל לתכנית הנדלני"ת הזאת איננה ברורה. מצד אחד הרעיון של מבנה מוסיקה השוכן בסמוך לביתו שירת את הכוכב מבחינה תרבותית ותפיסתית (לא שיהיה לו שימוש במקום). אך מן הצד השני ברמה הפרקטית, הריסה של מבנה מסוג זה ובנייה של קומפלקס מפלצתי לבטח הייתה גוררת איתה בלגן, טינופת ורעש שהזמר המנוח לבטח לא רצה בקרבתו.

מבנה האמנויות המדובר, סלע המחלוקת נרכש על ידי קבוצת נדלן מקומית בשם Linton בשנת 2015 תמורת 11.5 מיליון לירות שטרלינג. המושכים בחוטים כמעט שלא מעברים רגש בעניינים האלה ועכשיו כשהשכן "הנודניק" הלך לעולמו, סביר להניח שהתכנית תצא לפועל. אלא אם כן, יתעוררו התנגדויות נוספות מצדם של השכנים האחרים ברחוב Redington Road.

ג'ורג' מייקל (ספלאש , ספלאש)
הלך לו הכוכב והגיע יזם הנדל"ן (צילום: Splash)
ג'ורג' מייקל (ספלאש , ספלאש)
החצר האחורית של ביתו של ג'ורג' מייקל (צילום: Splash)
ג'ורג' מייקל (ספלאש , ספלאש)
פתח ביתו של ג'ורג' מייקל המנוח עם אלפי מתנות של מעריצים (צילום: Splash)
ג'ורג' מייקל (ספלאש , ספלאש)
מבנה האמנויות המדובר צמוד לחצר האחורית של מייקל (צילום: Splash)
ג'ורג' מייקל (ספלאש , ספלאש)
מייקל לא אהב את הרעיון של יזם הנדל"ן (צילום: Splash)
ג'ורג' מייקל (ספלאש , ספלאש)
חזית המרכז שיהפוך למבנה של 8 דירות (צילום: Splash)