חשבתם שג'וני דפ משוגע? חכו שתראו את הפנטהאוזים שלו

חמישה פנטהאוזים נועזים עם ציורי גרפיטי מקצועיים ואפילו בריכה וחדר כושר צמוד. ג'וני דפ נפרד מהבית המוטרף שהקיף אותו בשנים האחרונות

פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
מגדל קולומביה איסט הנחשב לאייקון בלוס אנג'לס - מבנה אר דקו היסטורי (צילום: יחצ)

לא אחד ולא שניים, אלא חמישה. חמישה פנטהאוזים יוקרתיים עומדים בימים אלה למכירה בבניין האייקוני שבלוס אנג'לס. לא רק שהם סמוכים אחד לשני, הם גם שייכים לאותם הבעלים. אבל רגע לפני שאתם שואלים אצל מי ואיפה חותמים על החוזה תכירו את בעל הבית -השחקן ג'וני דפ. ואם חשבתם שבעל הבית משוגע - חכו שתראו את עיצוב הפנים שנראה כמו תפאורה שנלקחה מאחד מהסרטים הסוריאליסטיים שדפ שיחק בהם.

פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
הפנטהאוזים צופים ללב ליבה של לוס אנג'לס (צילום: יחצ)

לא ברור במדויק מדוע דפ מוכר את כל הנדל"ן הזה במכה אחת והאם יש קשר בין גירושים המלוכלכים והמתוקשרים שלו ושל אישתו אמבר הארד - שאותה תקף פיסית באוגוסט האחרון. כך או אחרת, במציאות הקשה הזאת המורווחים הגדולים יהיו הלקוחות שייהנו מסביבת מגורים ייחודית. בלשון המעטה.

שטח כל חמשת הפנטהאוזים היוקרתיים נאמד על 11,500 מ"ר. יש בהם תשעה חדרי שינה ו-14 חדרי רחצה. דפ ואמבר השתמשו בכולם כבית אחד עצום שסגנונו העיצובי צבעוני ותוסס. על הקירות מתנוססים ציורי קיר של אמני הרחוב הברזילאיים OSGEMEOS - האחים התאומים שרכשו להם מקום של כבוד בצמרת אמני הגרפיטי, והושכרו במיוחד למשימה בביתו של דפ. שאר עיצוב הפנים כמו גם פרטי הטקסטיל, הרהיטים ויצירות האמנות מאופיינים באותו הדי אן איי- לוק מופשט, נועז ואף כבד.

ג'וני דפ עם לק כחול על הציפורניים (GettyImages , Josiah Kamau)
לא ברור מדוע הכוכב מוכר הכל במכה. ג'וני דפ (צילום: GettyImages)

הפנטהאוזים האמורים שוכנים באחד המגדלים המפורסמים ביותר לוס אנג'לס. הגדל מכונה בניין קולומביה מזרח (קולומביה איסט) ומספיק מבט אחד חטוף בו כדי להבין מדוע דפ בחר להתגורר דווקא בו. גורד השחקים הזה הוא למעשה אייקון המזוהה ביותר עם ללוס אנג'לס. הוא נבנה ב-1930, נצבע בגווני טורקיז ועוצב בסגנון אר דקו מובהק. הבניין מואר בתאורה צבעונית כשהחשכה יורדת ובקדקודו שעון ענק שהפך לסימן ההיכר של המבנה. הלובי הגבוה לרווחת הדיירים בו מעוטר בעיטורי זהב שסביר להניח גם הם ששבו את ליבו של דפ לתקיעת יתד במקום.

פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
סגנון עיצוב המבוסס על אוספים ממקומות שונים בעולם (צילום: יחצ)

מסביב לפנטהאוזים של דפ יש גם בריכת שחייה במרפסת חיצונית, חדר טיפולים, אח חיצוני ומכון כושר מאובזר. נכון לעכשיו הפנטהאוזים נמכרים כחבילה אחת ולא מפוצלים ומכאן גם מחירם הכולל שעומד על 12.78 מיליון דולרים.

פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
פריטים אותנטיים שנאספו על ידי דפ במהלך השנים (צילום: יחצ)
פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
מרהיטים ועד מוצרי טקסטיל - הכל מבוסס על לוק נועז במיוחד (צילום: יחצ)
ג'וני דפ + אמבר הרד (ספלאש)
ג'וני ואמבר בימים הטובים - עת התגוררו יחד במגדל קולומביה איסט (צילום: GettyImages)
פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
ציורי קיר של צמד האחים הברזילאיים OSGEMEOS (צילום: יחצ)
פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
מטבח נירוסטה תעשייתי (צילום: יחצ)
פנטהאוזים של ג'וני דפ ולוס אנג'לס (יח"צ)
אפילו בחדרי הרחצה הקירות מעוטרים (צילום: יחצ)
ג'וני דפ על השטיח האדום (GettyImages)
הולך לגור במקום אחר. ג'וני דפ (צילום: GettyImages)