רשמית: זה המלון היוקרתי ביותר בעולם

"ארמני הוטל דובאי" זכה ב"פרס מלונות היוקרה" לשנת 2016. אז יש בו נוף יפהפה, ריהוט מבית מעצב-העל המפורסם ומיקום אדיר, אבל מדוע הוא עוקף מלונות יקרים יותר? התשובה טמונה דווקא בפשטות. היחסית, כמובן

מלון ארמני בדובאי (אתר רשמי)
איזה מלון מופלא. ארמני הוטל בדובאי (כל התמונות מתוך האתר הרשמי של מלון ארמני דובאי)

דובאי ידועה בעושרה הרב ובמבני הפאר שבה. בשל כך, לא מפתיע ש"ארמני דובאי", הראשון ברשת מלונות היוקרה מבית מעצב-העל האיטלקי, זכה במקום הראשון ב-2016 מטעם "פרסי מלונות היוקרה", ארגון בן 10 המתמחה בדירוג מבנים מסוג זה.

מלון ארמני בדובאי (אתר רשמי)
ריהוט מקורי שעוצב במיוחד עבור המלון על ידי ג'ורג'יו ארמני

המלון נחנך ב-2010 וכולל 160 חדרים בעשר קומות. כל החדרים והסוויטות עוצבו על ידי ג'ורג'יו ארמני. הרצפה נבנתה מאבן יקרה והריהוט עוצב במיוחד עבור המלון, כמובן שגם כן על ידי ארמני.

מלון ארמני בדובאי (אתר רשמי)
אתם לא רוצים לדעת כמה עלו האבנים האלה

רשת ארמני מתכוונת להתרחב, כשכרגע היא כוללת רק שני מלונות, בבורג' חליפה דובאי ובמילאנו, העיר המסמלת את ארמני יותר מכל. המלון מוגדר כ"חמים בסגנון איטלקי וזכה כבר בפרסים בזכות המסעדה, חדרי האירוח והספא שלו.

ומה מחיר השהות? ובכן, לא כל כך יקר. לילה אחד בינואר יעלה לכם כ-550 דולר. ב"ריץ" פריס, למשל, תיפרדו מסכום כפול וב"פור סיזנס" בפריס יעלה לכם לילה יותר מ-1,300 דולר. עכשיו צריך רק להשיג ויזה לדובאי והכול טוב.

מלון ארמני בדובאי (אתר רשמי)
כן, זה הנוף מחדר המלון

אז מדוע נבחר דווקא המלון הזה? תתפלאו, אבל הקסם הוא בפשטות. מילטון פדראצה, נשיא איגוד מלונות היוקרה, מסביר ל"פורבס": "הצוות מיומן ויש פה אווירה חמימה בסך הכול, אבל אנשים לא רוצים שיתייחסו אליהם כמו מלכים". במלון סנט ריג'ס בניו יורק, למשל, יש משרת אישי לאורחים. ב"ארמני" הם נהנים מפרטיות, מה שהיטה, כנראה, את הכף.

מלון ארמני בדובאי (אתר רשמי)
וגם זה נוף נחמד
מלון ארמני בדובאי (אתר רשמי)
מאוד מרווח פה, הלא כן?