ישיבת הסדר: מצעד ספות משוגעות

כמו ארון קבורה, היפופוטם, חתול ענק או קוביות טטריס. הספות הכי מקוריות - עושות לכם חשק לשבת?

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
מוזמנים לשכב בפנים (צילום: יחצ)

הן נחשבות לשחקו הראשי בכל סלון. במקרים רבים הן אפילו קובעות את הטון העיצובי של הבית ומכאן, מעצבים רבים מרשים לעצמם להשתעשע בעיצובן. ספות רבותיי. הרהיט שעליו אתם רובצים כל ערב ובוהים בטלוויזיה מקבל משמעות אחרת כשהוא נראה כמו ארון קבורה, היפופוטם או דובי ענק.

לא הרבה ישמחו לשבת על הספה שעיצב ון אריקסון. הספה נעשה כמו ארון ההשכבה שמניחים בו את הגופה בכנסייה רגע לפני הקבורה. רעיון מקורי אך עם זאת קריפי.

בקרו אותנו באינסטגרם

Instagram
ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
מקסימו ריירה נותן בהם סימנים (צילום: יחצ)

היי הו היפו

המעצב מקסימו ריירה נייצר בשנים האחרונות קולקציה שמוקדשת לבעלי חיים גדולים במיוחד. ביניהם יש פילים, תמנונים עצומים והיפופוטמים שבחיים נחשבים יצורים מגושמים ועתה, מקבלים אוריינטציה מעודנת בצורה של ספת ישיבה נוחה. המראה דרמטי ומתאים יותר כפיס אמנותי מאשר רהיט בדירה אינטימית.

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
סבך של קשרים מעוררי חשק לרבוץ (צילום: יחצ)

קושרת קשר

היא נראית כמו סבך של קשרים ובכל זאת, עושה חשק לרבוץ עליה בתנוחה מפוזרת. הספה של הומברטו ופרננדו קמפנה נכנסת אף היא לרשימת הספות המשוגעות שלנו.

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
מתאימה לדירות שסובלות מצפיפות (צילום: יחצ)

גם, גם וגם

למצוקת שטח ודירות קטנטנות צריך רהיטים בהתאמה. זו בדיוק הספה שעיצב המעצב ג'ורדי קנודס. היא משמשת גם לישיבה וגם כמחיצה ויש לה נוכחות של יצירת אמנות.

כך נראית ספת המחיצה

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
אהבה גמישה - ספת ספסל (צילום: יחצ)

מאחד יוצא שניים

"כורסת אהבה גמישה". כך מכונה הספת -ספסל הזו שעיצב כריסטן צ'יו. מדובר במוצר שהופך מכיסא לספסל במשיכה אחת פשוטה.

צפו בכיסא שהופך לספת-ספסל

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
כורסת אבקה מבית היוצר של האחים קמפנה (צילום: יחצ)

חיבוק דובי

ספת Cipria (אבקה) בעיצוב האחים קמפנה, עושה חשק ללטף ולחבק אותה כאילו הייתה דובי נעים מצמר גפן. הספה במילוי צמר מלאכותי, כשגולת הכותרת שלה מתרכזת בארבע כריות גדולות בגבהים שונים המשמשות משענת נוחה.

עוד עיצובים מטריפים של צמד האחרים הברזילאים

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
ספת טטריס משתנה בהתאם לחלל (צילום: יחצ)

משחק הכיסאות

כורסת הטטריס של פיליפ ניגרו, מתחברת לכורסה נוספת ויחד, יוצרות ספה גדולה. הצבעים משתנים בהתאמה ואפשר לארגן אותן בהתאם לצורת החלל.

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
רצועות דינאמיות שאפשר להזיז בזמן הרביצה (צילום: יחצ)

תוך כדי ישיבה

חתיכות עור שלובות יחד כמו זרוקות אחת על השנייה בנון שלאנט ומעניקות מצע נוח במיוחד. האחים קמפנה שוב מפתיעים עם המראה החייתי שאפשר להזיז ולעצב תוך כדי ישיבה.

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
מיזוג של מזרח ומערב (צילום: יחצ)

אלף לילה ולילה

המעצב טוניו דה רובר מאתגר את עולם העיצוב עם מיזוג תרבויות של מזרח ומערב. הספה שהוא עיצב לאחרונה עשויה כשטיח פרסי - זה שמרחף באגדות כשהוא עשוי בתנועה תואמת.

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
לשכב פרקדן על חתול גרגרן (צילום: יחצ)

מיאווו

אוהבי החתולים ישמחו לרבוץ על ספת החתול העצום הזה. מדובר בפריט שעיצב סטודיו Unfold. ההשראה הגיעה מעולם הדימויים של ילדי המעצבים בסטודיו וזו התוצאה.

ספות בעיצוב מיוחד (יח"צ)
ויש גם משענת נוחה (צילום: יחצ)

לוק היברידי

היא נראית כמו יצור היברידי. ספק ימי ספק יבשתי. כך או אחרת, היא זכתה לתשומת לב מיוחדת בתערוכות העיצוב במילאנו בביתן העצום של חברת הדרה בעיצוב של האחים הברזילאים הומברטו ופרננדו קמפנה. הספה מעניקה מספר מקומות ישיבה ויש אפילו משענת נוחה.