פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   השילוש הקדוש: כיסאות בעלי שלוש רגליים

   כיסאות בעלי ארבע רגליים? זה משעמם. מגוון כיסאות ושרפרפים, שעוצבו בצורה קצת אחרת, עומדים ביציבות על הרצפה גם באמצעות שלוש רגליים

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   The Shell chair של Colaesse, מותג מבית Steelcase. כיסא תלת רגלי עם מערכת השהייה, שמתכופף בעדינות ומתאים עצמו למשתמש. מחיר: החל מ-3,839 דולרים, באתר החברה. ניתן להזמין את הכיסא גם אצל היבואן של Steelcase בישראל: SpaceTech, רחוב מדינת היהודים 60, הרצליה פיתוח. המחיר בארץ טרם נקבע (צילום: יח"צ)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   Vime, שרפרף עץ בצורת עטין של Antipod. השרפרף עוצב בהשראה כפרית ומשלב צורות סימטריות. לא למכירה. ניתן ליצור קשר דרך אתר החברה (צילום: Vladimir Miladinovic Piki)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   כיסא פוליאסטר תלת רגלי למגוון שימושים של WILKHAHN. עוצב על ידי Walter papst כתרגום לאב טיפוס של שרפרף עץ בעל שלוש רגליים. מחיר: החל מ-1,050 שקלים, בפיטרו, רחוב הסדנא 13, חולון (צילום: WILKHAHN)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   שרפרף ביקי מברזל בשילוב בד או עור של אריק בן שמחון, בהשראת כיסא אופניים. מחיר: 3,100 שקלים, בסטודיו המעצב, רחוב נחלת בנימין 110, תל אביב. 03-6837865 (צילום: יח"צ)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   Salvage Stool של Tim Wigmor. השרפרף מעוצב מחומרי בניין ממוחזרים בניסיון להתחקות אחר אסתטיקה תעשייתית ולהדגיש את ערכו של הישן והשחוק. המושב עשוי מאלומיניום ממחוזר והרגליים משאריות של חומרי בניין, כגון: עץ, ברגים, פלדה ונירוסטה. מחיר: 730 דולר ניו זילנדי, באתר designtree (צילום: יח"צ)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   Too Tight Stool. עוצב על ידי אביחי שורין במסגרת פרויקט במחלקה לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי בחולון. השרפרף עוצב בהשראת הנעל הלוחצת של סינדרלה ומשלב דחיסת כרית לתוך מסגרת מתכת והתאמתה בכוח לשרפרף. מחיר המוצר: בהתאם להזמנה. ניתן ליצור קשר דרך דף הסטודיו בפייסבוק (צילום: אביחי שורין)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   שרפרף פוליאוריטן של איציק אסקיו. עוצב במסגרת פרויקט במחלקה לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי בחולון. השרפרף מיוצר בתוך 15 שניות, בהשראת לחץ הזמן של סינדרלה. לא למכירה (צילום: יח"צ)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   שרפרף של שי כרמון, בהשראת גדוד החיילים מ"חייל הבדיל', אגדת הילדים שנכתבה על ידי הנס כריסטיאן אנדרסן. עוצב במסגרת פרויקט במחלקה לעיצוב תעשייתי במכון הטכנולוגי בחולון. לא למכירה (צילום: יח"צ)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   The Eiffle Stool, שרפרף בעיצוב מגדל אייפל של Shigeki Fujishiro. עשוי מעיסת עץ טהורה ומנייר ממוחזר. מחיר: 669 שקלים, ב-hibino, גלריה וחנות יפנית. רחוב יבנה 30, פינת אחד העם, תל אביב (צילום: יח"צ)

   כיסא בעל שלוש רגליים (יח"צ)

   כיסא מעץ יצוק של Egon Eiermann. מחיר: החל מ- 398 יורו לכיסא רגיל ותוספת של 16 יורו לכיסא צבעוני, באתר wilde+ spieth (צילום: יח"צ)