משחקים באש

11 סטודנטים מהמחלקה לעיצוב תעשייתי בבצלאל מעניקים את הפרשנות האישית שלהם לחנוכיה המסורתית

מערכת וואלה! NEWS
החנוכיה מבוססת על צעצוע חרוזים שקורס ונמתח עם מתיחת החוט. היא מכילה מראש את כל 44 הנרות: כל נר משמש ליום אחד, כך שהנר הראשון כולל 8 נרות, והנר האחרון יצויין בנר בודד. עיצוב: תהילה שפר (צילום: מגד גוזני)
חנוכיה שמורכבת מעלי מתכת ונר כדורי. החנוכיה פרושה בזמן החג ומתקפלת לצורת פרח דקורטיבי בשאר ימות השנה. עיצוב: אבי פדידה (צילום: מגד גוזני)
החנוכיה עשויה מנרות שבזכות שעווה רכה נדבקים בקלות לחלון. כשהיא דולקת, ההשתקפות כלפי חוץ נראית כמו ויטראז' צבעוני. עיצוב: לילך שטיינר (צילום: מגד גוזני)
רעיון החנוכיה מושתת על עיקרון הזרקת פלסטיק של משחק הרכבה שבו כל חלקי המשחק מיוצרים במכה אחת. במקרה הזה, הפלסטיק הוחלף בשעווה ועל ידי שבירת החלקים ומיקומם על גבי היחידה הכוללת נוצרת החנוכיה. עיצוב: עופר ברמן (צילום: מגד גוזני)
חנוכיה שעשויה בשיטת עיבוד מתכת ייחודית. המעטפת מנופית ומתקבל מיכל לשמן עם אסתטיקה מקרית של קיפולים. 8 חורים במיכל משמשים לפתילים והחיבור למקור לחץ האוויר מתפקד כשמש. עיצוב: עומר פולק (צילום: מגד גוזני)
בריכת מים שאליה הנרות האופקיים מטפטפים ויוצרים תמונה מופשטת. עיצוב: בושמת אליעזר (צילום: מגד גוזני)
חנוכיה ללא חנוכיה. במקום לעמוד, הנרות שוכבים על מגש ממתכת ומחוברים כפאזל שבו השמש הוא המרכז. עיצוב: תום הרם (צילום: מגד גוזני)
הנרות במקרה הזה הם נורות לד שנדלקות כשמחדירים אותן לחור המתאים. החנוכיה מכילה אותן בזמן שהן לא בשימוש. עיצוב: יונתן וורד (צילום: מגד גוזני)
חנוכיה מינימליסטית שעשויה מעלי מתכת קפיציים. בין כל זוג עלים ממקמים נר בצורת טריז כך שככל שחולפים ימי החנוכה נבנית מניפה שמשקפת את החנוכיה הקלאסית. עיצוב: אורי משקל (צילום: מגד גוזני)
תנועה סיבובית של מגרפה חורצת את סמל המנורה בחול. השמש ממוקם במוט המגרפה. עיצוב: מורן בר (צילום: מגד גוזני)
דימוי קוביות המשחק מדגיש את ספירת הימים מ-1 ועד 8. בכל יום משתמשים בפאה אחרת של הקוביה בהתאם לצירוף המספרים המתאים. השמש מורכב על גליל שאפשר להשחיל לתוך הקוביה. עיצוב: איתמר פוגל (צילום: מגד גוזני)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully